Регіональний відкритий конкурс дитячої творчості «Дивосвіт»

24 та 25 жовтня 2018р. на базі Центру позашкільної освіти відбувся регіональний відкритий конкурс дитячої творчості «Дивосвіт». У конкурсі взяли участь двадцять два заклади загальної середньої освіти міста Полтави (ЗЗСО №№ 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38), п’ять закладів позашкільної освіти міста Полтави (ПМЦПО ПМР ПО, ПОЦЕВУМ, ППДЮТ, ПОЦНТТУМ, ПРДЮТ), вихованці Сенчанського, Решетилівського, Чутівського, Лубенського, Зінківського, Пирятинського РБДЮТ, центру естетичного виховання м. Миргород.
За першість у номінаціях «Малюнок», «Ліплення», «Рукоділля» змагалися 90 учасників; у номінаціях «Бісероплетіння», «М’яка іграшка», «Оригамі» змагалися 66 учасників. Грамотами та подарунками були відзначені 91 учасник. З метою підвищення фахового рівня вчителів та обміну досвідом для керівників команд проведено майстер-класи з виготовлення талісману в техніці макраме (керівник гуртка Прокопенко І.П.), гравюри на папері (керівник гуртка Волков Г.П.), квітів з тканини (керівник гуртка Мирна Г.М.) та паперопластики (керівник гуртка Шеффер О.Г.)
Учасники та гості конкурсу відвідали музей етнографії Центру позашкільної освіти.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заходи ПМ ЦПО до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України вихованці ракето модельного гуртка «УКРОП» Полтавського міського центру позашкільної освіти, разом зі своїм керівником Збронським Володимиром Олександровичем провели показові запуски моделей ракет, виготовлених на гурткових заняттях. Юні ракето моделісти запросили батьків, учасників бойових дій, що брали участь в операції об’єднаних сил на Донбасі та членів Полтавського обласного об’єднання українських патріотів «Укроп», щоб продемонструвати здобуті вміння.
Діти отримали подарунки, а гості – чудове повітряне шоу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Підсумки відкритого Чемпіонату м. Полтави серед учнівської та студентської молоді з техніки пішохідного та велосипедного туризму на кубок Міського Голови

В період з 21 по 23 вересня 2018 року ПМЦПО проведений відкритий Чемпіонат м. Полтави з техніки пішохідного та велосипедного туризму на кубок Міського Голови.
На змагання завітали 14 команд з: м. Полтава, м. Горішні Плавні, м. Миргород, Диканського, Лубенського, Машівського та Лохвицького районів, це понад 130 учасників.
З техніки пішохідного туризму учасники змагалися в особистій першості та у загальнокомандному заліку на дистанції «Крос-похід.
Одночасно із туристичними змаганнями напружено велася боротьба за першість серед юніорів з велосипедного туризму. В програмі передбачено особисто-командні змагання на комплексній дистанції «Фігурне водіння», «Тріал», «Велокрос».
Перемогу в загальному заліку з пішохідного туризму вибороли:
— ПМЦПО – І місце (старша вікова група);
— СЮТур м. Миргорода – ІІ місце (старша вікова група);
— Засульська С. рада – ІІІ місце (старша вікова група);
— Машівський район – І місце (середня вікова група);
— м. Горішні Плавні – ІІ місце (середня вікова група);
— м. Миргород – ІІІ місце (середня вікова група).
Перемогу в загальному заліку з велосипедного туризму вибороли:
— ПМЦПО – І місце (старша вікова група);
— Лубенський РЦДЮТ – ІІ місце (старша вікова група);
— СЮТур м. Миргорода-1 – ІІІ місце (старша вікова група);
— ПМЦПО – І місце (середня вікова група);
— Сенчанський БДЮТ-1 – ІІ місце (середня вікова група);
— ПОЦТКум – ІІІ місце (середня вікова група).
За загальною сумою місць по пішохідному та велосипедному туризму Кубок Міського Голови отримала команда Полтавського міського центру позашкільної освіти.

Переможці і призери Чемпіонату були відзначені призами (туристичні килимки та сидіння, системи універсальні, секундоміри, термоси, чашки), кубками, медалями та грамотами.

?

?

?

?

?Участь ЦПО у фестивалі МАЙСТЕРНЯ МІСТА

Третій рік поспіль колектив Полтавського міського центру позашкільної освіти бере участь у проекті «Інтегрований розвиток міст в Україні». Проект створений у рамках міжурядової співпраці України та Німеччини.
У центрі уваги щорічний фестиваль-майстерня міста «Моя Полтава – моє майбутне» . 20 вересня 2018 року платформою для спілкування творчого колективу Центру позашкільної освіти стало залучення мешканців міста та юних полтавців до участі у майстер-класах з рукоділля, ори гамі, образотворчого мистецтва та народних промислів.


Майстер-клас для студентів

13 вересня 2018 року з метою популяризації туристичних гуртків в ПМЦПО, підвищення ролі фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, керівник гуртка Макуха А.В. провів майстер-клас «Особливості організації туристсько-краєзнавчих гуртків в Центрі позашкільної освіти. Техніка пішохідного туризму» для студентів історичного факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка. Педагог докладно ознайомив учасників з роботою туристичного гуртка «Мандрівник», з туристичним спорядженням та правилами техніки безпеки при подоланні етапів. Студенти на практиці мали змогу пройти дистанції.
Гості закладу відвідали музей етнографії «Народні ремесла» при ПМЦПО.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Центр позашкільної освіти — учасник спортивного заходу «Полтава — територія здоров’я»

14 вересня 2018 року керівник гуртка Макуха А.В. спільно з вихованцями долучилися до спортивного заходу «Полтава – територія здоров’я», яке проходило на території Корпусного парку (організатори — управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому). На туристичному майданчику полтавці мали змогу попрактикуватися з техніки пішохідного туризму та познайомитися з роботою гуртків в закладі.

?

?

?

?

?

?

?

День відкритих дверей Центру позашкільної освіти

03.09.2018 року у Полтавському міському центрі позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавської області відбувся День відкритих дверей.
У рамках свята для гостей закладу працювали ігрові майданчики та проведено ряд майстер-класів. Усі бажаючі мали змогу ознайомитись з роботою гуртків, спробувати свої сили у різних видах мистецтва і записатись до творчих об’єднань Центру.Фестиваль дитячої творчості «Передзвони краси і добра»

Традиційно в Центрі позашкільної освіти, в кінці травня, проводиться фестиваль дитячої творчості «Передзвони краси і добра».
Творчі колективи закладу звітуються про свою роботу за 2017-2018 н.р. Другий рік поспіль звіт відбувається у Будинку культури залізничників.
Родзинкою цьогорічного фестивалю було відзначення переможців у творчому конкурсі «Талісман закладу».
Танцювальні колективи «Естадес», «Лілея», циркова студія «Крафт» та вокальний колектив «Дзвіночок» подарували багато цікавих моментів глядачеві.