Тиждень педагогічної майстерності

Відповідно до плану роботи Центру позашкільної освіти з 15 по 21 квітня 2019 року в закладі пройшов тиждень педагогічної майстерності керівників гуртків еколого-натуралісничного, фізкультурно-спортивного, оздоровчого та туристсько-краєзнавчого напрямів.
В рамках тижня проведені семінари для керівників гуртків, майстер-клас для батьків, відкриті заняття з волейболу та орієнтування, Свято танцю «Чарівна феєрія», екологічні заходи до Українського дня навколишнього середовища та Міжнародного Дня Землі, участь вихованців у конкурсах та змаганнях.

Тиждень розпочався 15 квітня борцівським святом за участі чемпіонів області, призерів України, випускників гуртка «Вільна боротьба».

?

Активні вихідні для вихованців гуртків «Крафт», «Лілея», «Естадес», «Дзвіночок» відзначилися перемогами у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Гран-Прі Полтавщини» та Міжнародному конкурсі «Зоряний олімп».
Тиждень був насичений яскравими культурними подіями, забезпечивши гарний настрій та позитивні емоції, що сприяло обміну досвідом між педагогами та вихованцям гуртків ПМЦПО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *