Проведення відкритої першості Центру позашкільної освіти з техніки пішохідного туризму в приміщенні

26 січня 2019 року на базі спортивного залу комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 ПМР ПО» відбулася відкрита першість  Центру позашкільної освіти з техніки пішохідного туризму в приміщенні.

           У змаганнях взяли участь 9 команд, це 72 учасника: вихованці гуртків Центру позашкільної освіти, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, учні ЗЗСО №№ 10, 11, 15, 30, гімназії №33, школи-інтернату №1. Цього року змагання зацікавили учнів Полтавського  ЗЗСО № 34.

Проведення туристичних змагань та підготовка до них в міжсезоння дає можливість прихильникам цього виду спорту відпрацювати техніку подолання складних етапів в комфортних умовах спортивної зали.

Згідно з програмою юні туристи змагалися на дистанції «Смуга перешкод» І та ІІ класів в старшій, середній та молодшій вікових групах. Учасники долали досить непрості дистанції, на яких кожен спортсмен особисто мав змогу продемонструвати спортивну та технічну підготовку.

           За результатами змагань переможцями та призерами стали:

І клас дистанції:

  • молодша вікова група:

І місце – Крутогуз Вероніка (ЗЗСО №15, керівник Луценко В.П.);

ІІ місце – Степанченко Софія (ЗЗСО № 30, ЦПО, керівник                   Сердюк Н.Я.);

ІІІ місце – Колодяжна Вікторія (ЦПО, керівник Макуха А.В.);

І місце – Самойленко Іван (ЦПО, керівник Макуха А.В.);

ІІ місце – Яловега Назар (ЗЗСО № 30, ЦПО, керівник Сердюк Н.Я.);

ІІІ місце – Антонець Макар (ЗЗСО № 15, керівник Луценко В.П.);.

  • середня вікова група:

І місце – Таран Єлизавета (ЦПО, керівник Макуха А.В.);

ІІ місце – Іванченко Дарина (ЗЗСО № 11, ПОЦТКУМ, керівник Порубай Н.Ю.);

ІІІ місце – Якименко Анастасія (ЗЗСО № 10, ЦПО, керівник Лутфулліна Т.В.);

І місце – Порутчик Костянтин (ЗЗСО № 15, ЦПО, керівник                 Луценко В.П.);

ІІ місце  – Літвін Микита (ЦПО, керівник Макуха А.В.);

ІІІ місце – Кожух Артем (ЗЗСО № 33, ЦОЦТКУМ, керівник                 Кожух С.М.).

  • старша вікова група:

І місце – Кладько Вікторія (ПОЦТКУМ, керівник Сердюк Н.Я.);

ІІ місце – Чечель Альбіна (ЗЗСО № 30, ПОЦТКУМ, керівник               Сердюк Н.Я.);

ІІІ місце – Вовчик Дар’я (ЗЗСО № 34, керівник Лупай М.О.);

І місце – Чухров Антон (школа-інтернат №1, «Центуріон», керівник Сердюк Н.Я.);

ІІ місце – Чухров Єгор (школа-інтернат №1, «Центуріон», керівник Сердюк Н.Я.);

ІІІ місце – Сидоров Єгор (гімназія № 33, ПОЦТКУМ, керівник                 Кожух С.М.).

ІІ клас дистанції:

І місце – Петрова Альбіна (ЗЗСО № 15, ЦПО, керівник Луценко В.П.);

ІІ місце – Головачиш Марія (ЗЗСО № 30, ПОЦТКУМ, керівник     Сердюк Н.Я.);

ІІІ місце – Олійник Ярослава (ЦПО, керівник Макуха А.В.);

І місце – Бокань Дмитро (ЗЗСО № 30, ЦПО, керівник Сердюк Н.Я.);

ІІ місце – Волинський Кирило ( ЦПО, керівник Макуха А.В.);

ІІІ місце – Прохоренко Михайло (ЗЗСО № 15, ЦПО, керівник Криворучко А.В.).

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами Полтавського міського центру позашкільної освіти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *