Виставка художніх робіт вихованців гуртка «Дім фантазій»

Гурток образотворчого мистецтва «Дім фантазій» у Полтавському міському центрі позашкільної освіти працює з 2001 року під незмінним керівництвом Сербіної Марини Анатолівни.
Діти всіх вікових категорій отримують академічні професійні знання, які є початковим ступенем у формуванні юного художника, ґрунтовно вивчають рисунок, живопис, композицію та декоративно-ужиткове мистецтво. Освітній процес у гуртку поєднано з активною виставковою діяльністю та участю у конкурсах (навчання з 5 років). До речі, у гуртку діє також група для дорослих, які опановують петриківський розпис адже, за відомим виразом, художником стати ніколи не пізно.
Сучасні реалії навчального процесу вимагають інноваційних підходів, нестандартних рішень. Завдяки поєднанню традиційних та інноваційним методів навчання діти створюють надзвичайні проекти, відвідують майстер-класи художників міста, опановують пленерний живопис.
Пленерний живопис – один із найцікавіших і найбільш плідних способів творчого життя художника, де панує дух піднесення і творчого змагання . Пленер — це завжди ще й екскурсія по місту, знайомство з його архітектурою, а ще – закінчення навчального року. Ця традиція є непорушною з перших років роботи гуртка образотворчого мистецтва, і є однією з улюблених частин навчальної програми.
До освітнього процесу активно долучаються художники м. Полтави, а також викладачі ПНПУ імені В.Г. Короленка та ПНТУ імені Ю.Кондратюка.
Так уже стало традицією проводити художньо-пізнавальні майстер-класи для педагогів в рамках проведення конференції та семінарів різних рівнів.
Предметом особливої гордості Центру, і директора особисто, є виставки вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Дім фантазій» у холах закладу, де кожен може прийти і помилуватися проектами та роботами талановитих дітей. Директор Центру позашкільної освіти Семеняка Лариса Василівна, підкреслює, що з кожним роком роботи дітей стають все кращими, адже професійні навички дитини можна розвинути тільки у творчій діяльності. Виставка «Весняний настрій» — це образно-стилістичні дитячі твори. У цих картинах щиро, без фальщі, з усією дитячою безпосередністю поєднано всі напрямки образотворчого мистецтва – декоративний, реалістичний, орнаментальний, фантазійний, навіть авангардний.
Безумовно, велику подяку треба висловити не лише педагогам, а й батькам цих юних, талановитих митців, які підтримують у дітях вогник творчості, долучаючись до прекрасного.
У планах на майбутнє, зберігаючи кращі традиції академічної школи, виховувати справжніх митців майбутнього, які прославлятимуть Полтавщину на всю Україну та за її межами..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *